LIVE ROCKSTART 2015 v Rock Club Prdel Beroun

20.01.2015 19:21
Přihlásit se do 1.ročníku LIVE ROCKSTART 2015 může každá začínajicí nebo mírně pokročilá kapela.
Projekt je unikátní tím, že hudebníci musí své umění vždy ukázat živě, před zraky poroty a třeba poprvé před posluchači.
Přihláška musí obsahovat vyplněnou přihlášku a nějaký nosič s vlastními vybranými soutěžními písněmi,nebo odkazy na nahrávky na www.bandzone.cz , www.youtube.com. Soutěž se bude organizovat podle počtu přihlášených kapel do základních kol,tak aby se to zvládlo kapacitně. O zařazení kapely do soutěže bude rozhodovat pořadatel soutěže.
Přihlášky jsou do konce dubna 2015 a poté se rozlosují kapely do základních kol.
Soutěž bude probíhat od května 2015 v Rock Club Prdel Beroun.
 
Soutěž má základních kola, do každého z nich bude vybráno několik kapel.Ze základních kol budou vybráni nejlepší podle názoru jak porotců tak diváků,kteří budou hlasovat v RC Prdel Beroun. V semifinálových kolech a ve finále kapela soutěží už pouze s dvěma songy. Do semifinále a finále budou postupovat počet kapel ,který vznikne podle počtu přihlášených kapel do základních kol.Počty postupujicích budou zveřejně ještě před zahájením základních kol. Finále může být doplněno  o jednu kapelu s "divokou kartou"  - tedy pořadatele soutěže. Do finálového kola postoupí 4 kapely mezi nimiž se rozhodne o vítězi.
Vstupné na soutěž pro diváky bude 39,-Kč a bude použito na ceny pro nejlepší.
 
Pro vítěze LIVE ROCKSTART bude hlavní cena natočení Dema ve studiu a bude mít koncert v Rock club Prdel Beroun.
Pro všechny zůčastněné kapely ale bude tato soutěž velmi dobrým startem jejich kapely na klubovou scénu a možnost navázání kontaktů mezi dalšími kapelama a muzikanty.Zároveň i dobrá vizitka pro své stávajicí a budoucí fanoušky!!!!